Biodynamické masáže

 

Biodynamické masáže se zaměřují především na uvolnění překážek a stažení, které nejčastěji vnímáme jako tělesné napětí, nepříjemné emoce a zažitá přesvědčení. Pomocí záměru a mnoha druhů doteků biodynamické masáže bloky rozmělňují, odstraňují a umožňují volné proudění energie. Po pár měsících může dojít k výrazné proměně vzhledu a držení těla, člověk se cítí otevřenější, uvolněnější, více v kontaktu s vlastním tělem a jeho vnitřními signály, zažívá větší radost ze života.

 

Biodynamické masáže pracují na tělesné úrovni, ale zároveň ovlivňují také emocionální a mentální rovinu. Kromě svalů terapeut pracuje i s úrovní kostí, vaziva, kůže i aury. U některých masáží se používá speciální stetoskop, který přenáší ozvy tzv. psychoperistaltiky a umožňuje terapeutovi užitečnou zpětnou vazbu, cílenější doteky a efektivnější práci. 

Masáže lze rozdělit na dvě skupiny:

Biorelease – zahrnuje relaxační, harmonizační a stimulující masáže a je zaměřen na uvolnění a rozvinutí sebeuzdravných procesů. Vhodná pro všechny klienty.

Deep draining – používají se techniky s hlubším působením a je větší výzvou pro nevědomé bloky a obrany. Při vhodném terapeutickém zpracování je velkým přínosem pro průběh terapie. Vhodná pro klienty, kteří vědomě pracují s tělem, zajímá je osobní růst a/nebo chtějí masážemi podpořit psychoterapii.

 

Info o ceně zde CENÍK.

Info o terapeutovi, Zuzana Bestová, zde Náš tým.