envelop
loading
locale

Pod Brentovou 555/6, Praha 5

Místo pro všechny

noimage
Facebook archiv novinek

Osobní koučink

Každý z nás má v sobě vlastní jedinečnou sílu. Žijeme-li v souladu s touto silou, jsme plni energie, naplňujeme svoje poslání, život má pro nás smysl. Osobní koučink je o jejím nalezení, posílení a vědomém využívání. Průvodce vás s trpělivou laskavostí povede, bude vás podporovat, udržovat vaši pozornost a trénovat vše, co vás na cestě k sobě posune. Budete se učit odpovědně řídit a žít svůj vlastní život.

Při osobním koučinku průvodce vede klienta tak, aby byl schopen identifikovat sebe, svoje vlastní potřeby, schopnosti a dovednosti. Na základě toho si stanoví svoje cíle a způsob, jak jich dosáhnout. Jedná se o sladění všech těchto částí na reálném základě vlastních předpokladů a potřeb.

Tři jednoduché otázky. Co mám? Co chci dosáhnout? Co jsem ochoten pro to udělat? V odpovědi však bývá mnoho zkreslení, které jsou důvodem neúspěšnosti a nespokojenosti. Pokud vycházíme z mylných předpokladů, cíle stanovíme na základě toho, co bychom měli, nejsem ochotni pro svůj cíl nic udělat, a tak se výsledek nedostaví - to je zcela jasné. Jedná se o proces. První představy o sobě jsou podrobovány analýze a výsledky jsou ihned použity a znovu hodnoceny a přehodnoceny.

Průvodce vede klienta, aby dosáhl svého cíle, naučil se využívat svoje schopnosti co nejlépe, a ke svým dovednostem přidal i radost z učení se a radost ze života a bytí. Každý z nás je jedinečný, a tak ani cíl, ani cesta k cíli není u každého stejná. 

Osobní koučink je založený na pravidelných konzultacích. Obsah a zaměření je ryze individuální a respektuje vaše potřeby rozvoje.

Koučink zahrnuje 10 osobních konzultací v délce 120 minut, a to s frekvencí 1x týdně nebo 1x za 14 dní, v dohodnutých termínech osobně v AUT - Centru.

 

Cena 24 000,-Kč/10 setkání na 120 minut. 

 

Napište nám

zavřít
E-mail: