VSTUPNÍ KONZULTACE

 
Jak to probíhá?

Zavoláte nebo napíšete a domluvíte si termín vstupní konzultace v našem centru.
 

Při VSTUPNÍ KONZULTACI se navzájem poznáme. My Vám přiblížíme, jakým způsobem u nás pracujeme a co Vám můžeme nabídnout. Vy nám sdělíte Vaše oblasti problému a co od nás očekáváte. Ukážeme Vám, jak navazujeme vztah s Vaším dítětem, a jak pobíhá samotná interakce. Předvedeme Vám, jak děláme to, co říkáme. Na konci 2 hodinového setkání se domluvíme na možné spolupráci, kdo bude Váš terapeut, na co se zaměříme a jak často budete chodit. 

 

Terapie obvykle probíhají 1x - 2x týdně na 1-2 hodiny, nebo jednou za 14 dní. Po společné domluvě může probíhat podpora doma, ve školce, škole nebo při nějaké venkovní aktivitě. Četnost terapeutických setkání závisí na potřebách dítěte, časových, kapacitních a finančních možnostech rodičů. Terapii provádí vyškolený terapeut, což může být i samotný rodič. Terapeut pracuje s dítětem samostatně, s rodiči samostatně nebo se všemi společně.

 

Návrhy z terapií mohou být trénovány klientem, rodiči klienta, učiteli nebo dalšími lidmi z domácího a školního prostředí. Blízká spolupráce a otevřená komunikace umožňují, jak samotná terapie probíhá.

 

Spojit se s námi lze přes fomulář zde KONTAKT.